Erdhen modelet e reja

Tani me jemi ne 3 muajt e pare te vitit 2021 dhe ne per ju sollem modelet me te reja te pllakave per sallonin banjon apo shtepine tuaj.
U munduam te sjellim dizajnet me trendi nga firmat me te njohura boterore per pllaka dhe ate e realizuam me perzgjedhje te vecante te secilit produkt.

1001 Group sjell per kete vit modelet e fundit te dimensioneve 60*60 si dhe 60*120.
Laramani ngjyrash dhe dizajnesh per ju do te jet me e rende te zgjidhni ne shumllojshmerine tone.

Prandaj ju ftojme me gjith respektin te vizitoni showroomin tone qe gjendet ne Dollogozhde,Struge dhe te konsultoheni edhe me shitesit per cdo detaj rreth produktit qe ju deshironi.

admin

Leave a Comment