[ CFAR OFROJME PER JU]

Modelet me te reja te pllakaveper hapsira te brendshme dhe te jashtme.

Ne Showroomin tone do te gjeni  modelete me te reja te pllakave nga brendet me te njohura boterore te nje cilesie te larte.
Agjentet tane ndjekin dizajnet e reja dimensionet qe jane ne trend me kohen dhe ato i sjellim per klientet tane me cmime te volitshme. 
Tek ne do te gjeni pllaka per banjo per salone dhoma gjumi  per terasa, pllaka guri dhe shum lloj te tjera. 

1001 Group disponon modelet e fundit te pllakave  per banjon tuaj. Mjafton ju si klient te vizitoni showroomin tone te  tregoni shtepine e endrrave dhe ne nepermjet modeleve me te reja te pllakave do te bejme realitet endrren tuaj. 

1001 si lider ne treg bejme te mundur realizimin maksimal te projektit ne materiale cilesore  nga ngjitesi i pllakave deri ne perfundim te tyre. 

Ne bashkpunim me mjeshtrit e pllakave kemi realizuar shum projekte nga te cilet si primare ka qen  qe klienti te ket ngelur i kenaqur nga sherbimet dhe produktet tona.

[ REFERENCA NGA KLIENTET]

Cfar njerzit thone per ne

Ishim ne salon zgjodhem pllakat , kishte shum lloj modelesh per banjo dhe ne zgjodhem ato qe na pelqyen. Ne m2 ishin te sakte dhe erdhi kualiteti qe kerkuam
S.Zhaku
Klient
I Zgjodhem modelet ne salon dhe vendosem ta bejm gjith salonin dhe gjith shtepine. Edhe pse kishim sasi te madhe perseri per 1001 sishte problem. Ju referoj ta vizitoni.
I.Shaqiri
Klient
Vizitova shum salone mirpo mikpritja dhe shpjegimi i cdo detaji te vogel prej te prodhimi deri tek shum llojshmeria e kombinimeve te pllakave ndermjet se verejta askund. Prandaj vendosa te punoj me to. Ju referoj 1001
S.Istrefi
Klient