Lexo per Historine e 1001 GROUP

Sherbimet tona

Pllaka

Modelet e fundit te pllakave per banjo, salon, kuzhine, terasa, podrume dhe cdo gje ne lidhje me pllakat e gjeni tek ne.  LEXO ME TEPER

Fasada dhe Izolime

Materiale cilesore per Izolimin e shtepise tuaj, si dhe materiale cilesore per fasaden e shtepise tuaj  nga stiropori deri tek llaci dekorativ i gjeni tek ne. LEXO ME TEPER

Paisje Hidrosanitare

Paisjet Hidrosanitare nga firmat me te njohura boterore me cilesi te garantuar per banjon tuaj apo shtepine tuaj i gjeni tek ne. LEXO ME TEPER

Pse do na zgjidhni ne?

Pervoja ne tregun e pllakave dhe fasades ne kompanine tone eshte 20 vjecare, tani me jemi lider ne treg dhe ofrojme sherbime dhe produkte me garancionin tone.Gjat 20 viteve rrugetim kemi fituar profesionalizmin e duhur dhe vazhdojme akoma ta riparojme punen dhe sherbimin tone.

Ne ras se keni punuar me ne besoj e dini tash me. Nese ne si 1001 marrim persiper qe te kryejme furnizimin me material te shtepise tuaj qofte me pllaka apo me materiale per fasade i gjith transporti ngarkim shkarkimi ofrohet falas si sherbim nga ne deri ne vendin e marreveshjes.

Ne si udheheqesi e 1001 Group ne cdo kohe jemi ne kerkim te modeleve te reja, apo inovacioneve te reja ne treg. Tek ne do te gjeni modelet me fundit dizajnet me te fundit te pllakave, si dhe materialet me cilesore dhe cdo inovacion qe ka te bej me fasaden e shtepise tuaj do ta gjeni tek ne se pari.

Ne vazhdojme me moton “KLIENTI ESHTE MBRET” dhe tek ne klienti e ka prioritetin per cdo gje. Ne rast bashkpunimi mes klientit dhe 1001 Group, ne si kompani marrim ne konsiderate kerkesat e klientit shijen dhe zgjedhjen e tij dhe arrijme ti plotsojme ato kerkesa te klientit.

PER NE

  • image
  • image
  • image
  • image

1001 GROUP

FAKTE TE PAMOHUESHME

1369
PROJEKTE TE KOMPLETUARA
1325
KLIENTELE E KENAQUR
3
PERSONA TE PUNESUAR

OUR PARTNERS

REFERENCA NGA KLIENTET

image

F.Gjurra

Veleshte
Materiale cilesore dhe sherbimi ne kohe ishte ajo qe un mund te vecoj ne kete kompani. Gjith projektet qe jane ne pronesi time jane furnizuar nga kompania ne fjale
image

I.Kaliqi

Zhepin/Koroshishte
Edhe pse jashte ne mergim perseri materialet ne shtepi nuk mungonin. Mjeshtrit nuk e ndjenin mungesen e materialit. Cilesia e materialit e provuar dhe i kenaqur ne ate qe ne marrveshje rame dakord. Kjo me ben te vlersoj me 5 yje sherbimin dhe cdo gje tjeter ne kete kompani.
image

B.Selimi

Struge
Me profesion Arkitekt dhe me gjith pyetjet dhe kerkesat qe un parashtrova kjo kompani u pergjigj me shkrim si dhe me furnizim. Prandaj edhe vendosa qe e gjith shpia cfar kishte te bej me materialet qe i posedon 1001 Group te vijne nga po kjo kompani.
image

M.Capri

Oher
Me profesion Arkitekt dhe me gjith pyetjet dhe kerkesat qe un parashtrova kjo kompani u pergjigj me shkrim si dhe me furnizim. Prandaj edhe vendosa qe e gjith shpia cfar kishte te bej me materialet qe i posedon 1001 Group te vijne nga po kjo kompani.